Bepótolták az első tavaszi fordulót

2018. April 19.
Jó csapat ellen gyenge napot fogtunk ki, ez lett az eredménye.
/vlm/Image/Show/84/

A megyei első osztályú labdarúgó bajnokság első, elhalasztott tavaszi fordulóját pótolták be szerdán, amikor az Unirea a Szentandrási Crisul vendégeként lépett pályára. Az eredményeket látva megállapítható, hogy gólokban gazdag forduló volt, csupán egyetlen pályán nem esett gól, ellenben három összecsapáson is volt öt találat. Sajnos, a legnagyobb arányú győzelmet éppen ellenünk érte el a listavezető, ami valójában papírforma eredménynek is mondható, tekintve hogy csapatunk hullámvölgyben van, vannak eltiltott és sérült játékosaink is. Az első félidőben szinte minden komolyabb szentandrási próbálkozás góllal végződött, amihez hozzájárultak védelmi, de kapushibák is – 3-0. A második félidőben annyi volt a jó, hogy akkor már “csak” két újabb gólt kaptunk, így alakult ki az 5-0-ás végeredmény.

Nem sikerült tehát túl jól a Muzsnay Zsolt – ifj. Fele Sándor edzőpáros közös bemutatkozása, de nem is várhattunk csodát két nap alatt. A következő csapat lépett pályára: Gábor – Balajti, Daroczi, Hossu, Crisan, Solymosán, Tóth, Lakatos, Sándor (71. p. Kanalas), Illés (62.p. Manciu), Gego.

A forduló további eredményei és a tabella ide kattintva tekinthető meg.

A javításra a hét végén haza pályán lesz alkalom, szombaton a Fugyivásárhelyi SK érkezik a Praszler stadionba.